Wczytuję dane...

Rolety dzień noc ścienne, sufitowe w kasecie

Wolnowiszące rolety Dzień i Noc w kasecie na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Rolety dzień noc klasyczne w kasecie ścienne i sufitowe

O roletach dzień noc klasycznych w kasecie w sklepie Olmark

roleta dzień noc wolnowisząca w kasecie duże rozmiary

Czy warto zawracać sobie głowę roletami takich gabarytów? Czy są jakieś istotne powody by zamiast kilku rolet użyć jednej zasłaniającej większą powierzchnię? Wbrew pozorom tak.

Rolety w wolnowsziące w kasecie to szykowny sposób na dekorację okien i wpływ na stylistykę, wygląd i kierunek aranżacji naszych mieszkań. Dokładniej rzecz ujmując jeśli roleta zasłania cale okno i wnękę okienną zazwyczaj staje się bardziej widoczna. Dzięki temu jej rola przestaje się ograniczać do pracy przyszybowej, ale nabiera bardziej oficjalnego, widzialnego dla nas i szych gości klimatu. Ten fakt sprawia, że właśnie taki system zaczyna wpływać na wygląd naszych pokoi i nie tylko, że siłą rzeczy musi bardziej pasować do kolorystyki, mebli, i innych ozdobników wpływających na charakter naszego wnętrza. Czy warto iść w tym kierunku?

To oczywiście zależy od Państw preferencji i gustu, czasem też od technicznych możliwości montażu rozmaitych systemów rolet. Zasadniczo rzecz ujmując - warto. Jedną z ważnych przyczyn –oprócz wspomnianych czynników dekoracyjnych – warto wspomnieć, że zakup jednej rolety bywa tańszy niż zestaw mniejszych. Nie jest to zawsze prawda – tu dużo zależy od szczegółów porównania, ale warto być wyczulonym na taką możliwość gdy już będą znać Państwo szczegóły poszukiwanych komponentów i będą już znane właściwości i preferencje jakie ma spełnić poszukiwana roleta.

Do najistotniejszych różnic i indywidualnych zalet poszczególnych systemów należy zaliczyć fakt iż mogą być one wyposażone w różne kolekcje tkanin i warto zapoznać się z każdą indywidualnie. Poza tym warto wskazać na poniższe kwestie:

Porównanie powyższych systemów rolet dzień noc wolnowiszących w kasecie

Wolnowiszące rolety Dzień i Noc w kasecie "B55" - szczegóły systemu

To system w kasecie z Aluminium o nowoczesnym, stylowym wyglądzie - kaseta bowiem ma kształt kwadratowy, biorąc pod uwagę jej przekrój. Beż, Antracyt czy srebrny to bardzo efektowne kolory pozwalające uczynić rolety dzień noc B55 bardzo efektownym dodatkiem wystroju każdego wnętrza. Opcjonalnie system można doposażyć w wygodne sterowanie elektryczne na baterię i pilota.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: sufitowy i ścienny
  3. Zalety: świetna jakość, stylowy wygląd, opcjonalne sterowanie elektryczne
 Wolnowisząca roleta dzień noc w kasecie B55 Więcej o roletach dzień noc "B55"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Roleta dzień noc wolnowisząca Coda Więcej o roletach dzień noc "Coda"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Wolnowiszące rolety Dzień i Noc w kasecie "Coda" - szczegóły systemu

Wyjątkowo elegancki system w półkasecie dostępnych aż w 5 kolorach: biel, brąz, srebrny, beżowy i czarny. Bogata gama bardzo ciekawych tkanin oraz bardzo duże wymiary maksymalne 245x250cm. Efektowne połączenie kasety z roletą klasyczną pozwala na eleganckie zasłanianie nawet bardzo dużych powierzchni bez szkody dla designu wnętrz. Jest wręcz przeciwnie – tak zabudowana roletą dzień noc z powodzeniem może stać się głównym elementem dekoracyjnym.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: sufitowy i ścienny
  3. Zalety: wyjątkowa elegancja, duże rozmiary

Wolnowiszące rolety Dzień i Noc w kasecie "B55" z tkaniną Hawaje - szczegóły systemu

To dokładnie ten sam system co powyżej wskazany B55 z tą różnią że zastosowano nowość wśród tkanin – tkaninę Hawaje. Łączy ona w sobie funkcje znane z tkanin dzień noc z nowym podejściem do zasłaniania okien oraz regulacją ilości wpuszczanego światła. Teraz tkanina po maksymalnym opuszczeniu przemieszcza pasy zaciemniające z pionowej pozycji do poziomej z efektowną fałdką. Ten zabieg odsłania siatkę materiału.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: sufitowy i ścienny
  3. Zalety: świetna jakość, stylowy wygląd, opcjonalne sterowanie elektryczne
 Wolnowisząca roleta dzień noc w kasecie B55 Hawaje Więcej o roletach dzień noc "B55 Hawaje"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę