Wczytuję dane...

Rolety dzień i noc wolnowiszące

Wolnowiszące rolety dzień noc na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Wolnowiszące Rolety Dzień i Noc na wymiar

O roletach dzień noc klasycznych w ofercie sklepu Olmark

roleta dzień noc wolnowiszące do kuchni i nie tylko

Rolety wolnowiszące nazywane też roletami klasycznymi z serii dzień noc są bardzo interesującą propozycją. Tego typu rolety mają określone zadanie i warto je uwzględniać podczas ich doboru a także podczas wstępnego planowania aranżacji w danym pomieszczeniu. Ich zasadniczym przeznaczeniem jest zasłanianie większych powierzchni.

Są one wykonane z komponentów sprawiających, że rolety te są gotowe do swobodnego utrzymania rurki z większą ilością materiału. Naturalną konsekwencją powyższego jest to, iż rolety te mają większe gabaryty i dlatego nie wyglądają one dobrze na oknie – mogą tworzyć tam wrażenie topornych, za dużych i za ciężkich. Inny kłopot jaki może się pojawić po ich próbie montownia na ramie okna są kłopoty z otwieraniem wspomnianych okien. Dlaczego? Ponieważ im bardziej roleta odstaje od powierzchni ramy okiennej tym mniej miejsca mamy na swobodne otwieranie okna na oścież jeśli jest ono zabudowane w stosunkowo wąskiej wnęce.

Bardzo ciekawą innowacją jest kilka prezentowanych tu systemów wielkogabarytowych zabudowanych w kasecie lub półkasecie. Taka opcja sprawia, że rolety wolnowiszące nabierają innego, bardziej eleganckiego i stylowego wyglądu. W tym momencie ich przeznaczenie przestaje się ograniczać tylko do zasłaniania okien czy też wali ze światłem, a otwiera się opcji dużego wpływu na dekorowanie poszczególnych pokoi, kuchni czy sypialni.

Do najistotniejszych różnic i indywidualnych zalet poszczególnych systemów należy zaliczyć fakt iż mogą być one wyposażone w różne kolekcje tkanin i warto zapoznać się z każdą indywidualnie. Poza tym warto wskazać na poniższe kwestie:

Porównanie powyższych systemów rolet dzień noc wolnowiszących

Wolnowiszące rolety Dzień i Noc "Classic" - szczegóły systemu

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Prosty system bez opcji kasetowej. Możliwość wykonania rolety do wymiarów 200x240cm. Z powodzeniem zasłoni większość typowych i nietypowych wnęk okiennych. Wysokiej jakości tkaniny i komponenty czynią te propozycje bardzo atrakcyjną.

Istotne cechy systemu:

 1. Mechanizm: koralikowy
 2. Montaż: sufitowy i ścienny
 3. Zalety: świetny stosunek jakości do ceny
Roleta dzień noc wolnowisząca Classic Więcej o roletach dzień noc "Classic"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Roleta dzień noc wolnowisząca Magna Więcej o roletach dzień noc "Magna"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Wolnowiszące rolety Dzień i Noc "Magna" - szczegóły systemu

Rolety te wyróżnia się bogata gama bardzo ciekawych tkanin oraz bardzo duże wymiary maksymalne 240x280cm. Eleganckie wykończenie obciążnikiem zewnętrzny to dodatkowy atut. Z powodzeniem można powiedzieć że rolety klasyczna Magna to system jakości premium.

Istotne cechy systemu:

 1. Mechanizm: koralikowy
 2. Montaż: sufitowy i ścienny
 3. Zalety: duże wymiary maksymalne, ogromna ilośc dostępnych tkanin dzień noc

Wolnowiszące rolety Dzień i Noc Wolnowiszące - szczegóły systemu

To niezwykle stylowy system z zasadniczym przeznaczeniem do dekoracji wnętrz. Imponujący wygląd dzięki zastosowaniu maskownicy w kolorze bright, bardzo bogata gama tkanin. Mogą być montowane tylko do ściany. Jeśli szukasz pomysłu na nietuzinkowe, naprawdę niezwykłe dekorowanie okien w swoich wnętrzach – ten typ rolet jest dla Ciebie!

Istotne cechy systemu:

 1. Mechanizm: koralikowy
 2. Montaż: ścienny
 3. Zalety: imponujący design
Roleta dzień noc wolnowisząca Infinity Więcej o roletach dzień noc wolnowiszących

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Roleta dzień noc wolnowisząca Coda Więcej o roletach dzień noc "Coda"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Wolnowiszące rolety Dzień i Noc "Coda" - szczegóły systemu

Wyjątkowo elegancki system w półkasecie dostępnych aż w 5 kolorach: biel, brąz, srebrny, beżowy i czarny. Bogata gama bardzo ciekawych tkanin oraz bardzo duże wymiary maksymalne 250x250cm. Efektowne połączenie kasety z roletą klasyczną pozwala na eleganckie zasłanianie nawet bardzo dużych powierzchni bez szkody dla designu wnętrz. Jest wręcz przeciwnie – tak zabudowana roletą dzień noc z powodzeniem może stać się głównym elementem dekoracyjnym.

Istotne cechy systemu:

 1. Mechanizm: koralikowy
 2. Montaż: sufitowy i ścienny
 3. Zalety: wyjątkowa elegancja, duże rozmiary