Wczytuję dane...

Mini rolety dzień i noc bezinwazyjne

Mini rolety dzień noc na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Mini rolety Dzień i Noc z żyłką na wymiar

O mini roletach dzień noc w ofercie sklepu Olmark

Mini rolety dzień noc to najprostszy i najtańszy z systemów roletowych dzień i noc. Wynika to z faktu, iż rurka z tkaniną nie jest zabudowana w kasecie a materiał nie jest prowadzony w bocznych prowadnicach. Takie rozwiązanie sprzyja obniżeniu kosztów i ceny samej rolety. Nie mona jednak powiedzieć, że to rozwiązanie nie jest praktyczne – ma wręcz wiele zalet i nie chodzi tylko o dobrą cenę.

Ważne: do istotnych zalet można zaliczyć łatwość montażu i demontażu rolety.

mini roleta z żyłką dzień noc

Montuje się ją bezinwazyjnie co nie doprowadza do niszczenia czy uszkodzenia okien. Demontaż rolety jest prosty i nie pozostawia na oknie problematycznych dziur czy sporej ilości nieodklejonej taśmy klejącej jak to ma miejsce w wypadku rolet w kasecie. Powyższe informację powinny zainteresować szczególnie tych z Państwa, którzy często zmieniacie rolety lub wynajmujecie mieszkania i nie chcecie nazbyt inwestować lub ingerować w strukturę okien. Nie sposób też pominąć temat zachowania gwarancji na nowe okna. Często przykręcenie rolety w różne partie nowego okna jest równoznaczne z utrata gwarancji.

Prowadzenie żyłkowe to obecnie standard wyposażenie omawianego systemu. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu uchylanie okna nie doprowadza do sytuacji w której zwisająca tkanina nadmiernie odsunie się od powierzchni szyby zwiększając boczny prześwit.

By zapoznać się ze szczegółowym zestawieniem warto skorzystać porównywarki znajdującej się w tym menu. Wystarczy kliknąć niebieski napis: „dodaj do porównania” pod produktami, które chcemy zestawić, a następnie kliknąć zielony przycisk z napisem: „Pokaż wyniki porównania”. Dzięki temu wyświetli się tabela wskazująca wiele istotnych cech technicznych charakterystycznych dla danej rolety. Fakt, iż wyświetla się je zbiorczo w tabeli bardzo ułatwia porównanie i odszukanie produktu którego parametry najbardziej państwu będą odpowiadać.

Porównanie powyższych systemów mini rolet dzień noc

Mini rolety Dzień i Noc "Basic" - szczegóły systemu

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Możliwość montażu na oknach z wywietrznikami za pomocą przyklejanej płytki lub wydłużonych haczyków. Wiele ciekawych kolekcji tkanin w dobrej cenie. Warto o niech pomyśleć szczególnie gdy to pierwsza roleta dzień noc. Wysoka jakość w tak korzystnej cenie to bardzo dobry pomysł na rozpoczęcie eksperymentów z mini roletami dzień noc.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: bezinwazyjnie na ramie okna
  3. Zalety: świetny stosunek jakości do ceny
Mini rolety dzień noc Więcej o mini roletach dzień noc Basic

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Mini Rolety Dzień i Noc Premium, na wymiar Więcej o mini roletach dzień noc Premium

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Mini Rolety Dzień i Noc "Premium" - szczegóły systemu

Ich atutem na pewno jest m.in. bardzo duża gama tkanin do wyboru, aż kilkanaście kolekcji – jest w czym wybierać. W tym systemie mamy do czynienia z ogromną funkcjonalnością ponieważ może mieć on do 170 cm szerokości, roleta ma możliwość montażu nie tylko na ramie okna ale i do sufitu i ściany za pomocą specjalnych przykręcanych klipsów. Ważne jest też to, iż może być okna podklejona od jej tylnej części taśmą klejąca co sprzyja jej zamontowaniu także na oknach nieotwieralnych lub pod wywietrznikiem gdzie zwykłe haczyki już nie wystarcza.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: bezinwazyjnie na ramie okna
  3. Zalety: duże rozmiary - nawet do 170cm szerokości