Wczytuję dane...

Rolety drukowane, foto rolety - jak i gdzie wykorzystać ich potencjał?

średnia: 5.0  ocen: 2

Rynek dosłownie zalały przysłony okienne ze wzorami w odważnej kolorystyce i pomysłowych w swej istocie. Jak podejść do wykorzystanie potencjału wszelakich rolet z nadrukowanym wzorem by zamiast kiczu w pełni wykorzystać ich potencjał? Czy rolety mogą być skutecznym nośnikiem informacji reklamowych?

Rolety drukowane to bardzo ciekawa i wielozadaniowa opcja dekoracji okien. Wielozadaniowa, ponieważ funkcji ochrony przed słońcem, doskonale sprawdzają się jako dekoracja, a także widoczny i efektywny nośnik reklamy. W jaki sposób można wykorzystać właściwości rolet z nadrukiem, gdzie sprawdzą się najlepiej, oraz do jakich wnętrz ten produkt najlepiej pasuje?

Rolety drukowane — charakterystyka produktu

Roleta rzymska z wzorem drukowanym

Rolety drukowane, to rodzaj rolet z atrakcyjnym, kolorowym nadrukiem. To, co będzie przedstawiała powierzchnia rolety, zależy od potrzeb Klienta. Może to być malowniczy pejzaż, łąka pełna wrzosów, romantyczny zachód słońca czy stado koni w galopie. To jednak nie wszystko, rolety z nadrukiem dają ogromne możliwości skutecznej reklamy. Stosowane na witrynach sklepów, biur czy innych lokali użytkowych, mogą przedstawiać logo firmy, hasło reklamowe czy inną firmową grafikę, która zachęci Klienta do skorzystania z usług firmy.

Korzyści stosowania rolet z nadrukiem w domu

Zamawiając rolety z nadrukiem do domu, mamy możliwość stworzenia bardzo oryginalnego wystroju, a także zapewnić sobie piękny widok z okna każdego dnia. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy za swoimi oknami nie mają zbyt ciekawego krajobrazu, a wręcz jest on tak niemiły dla oka, że zniechęca do wyglądania przez okno. Mieszkańcy dużych blokowisk, dzielnic przemysłowych, czy domów na małych, ciasno zabudowanych osiedlach mają możliwość odcięcia się od ciekawskich spojrzeń sąsiadów, wysokich, obskurnych kamienic, czy kominów fabryk, których widok nie jest przyjemny. Wystarczy zamówić roletę z przyjemnym dla oka pejzażem czy inną grafiką, która wpisze się w wystrój mieszkania, a zyskamy nie tylko niepowtarzalną dekorację, ale także ochronę przed nieprzyjemnym widokiem z zewnątrz.

Dźwignia handlu zwinięta w rolecie

Rolety dzień noc Hawaje

Rolety z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw, które chcą być widoczne i wyróżniać się od konkurencji. Jeżeli firma nie ma możliwości stworzenia szyldu na elewacji budynku, czy zainwestowania w bilbord reklamowy, wystarczy zamówić rolety z nadrukiem na witryny lokalu firmowego. Nadruk będzie wykonany według projektu, może to być firmowe logo, slogan reklamowy, a nawet zakres usług. Roleta jest o tyle dobrym i funkcjonalnym rozwiązaniem, że można ją w każdej chwili zwinąć, a w przypadku zmiany lokalu, wystarczy roletę zdemontować i zabrać ze sobą. W tym przypadku rolety mają dużą przewagę nad zwykłą okleiną na szyby, która jest jednorazowa i nie nadaje się do ponownego użytku w przypadku konieczności zmiany lokalizacji.

Czy każda roleta może mieć nadruk?

Istnieje wiele rodzajów rolet, kasetowe, wolno wiszące mini rolety czy verticale, każdy z tych modeli może stać się atrakcyjną roletą z nadrukiem, dlatego są one idealnym produktem, dopasowanym do zróżnicowanych potrzeb, oraz możliwości potencjalnych użytkowników. Warto zainwestować w tego typu dekorację okien, ponieważ są bardzo funkcjonalne, a także mają doskonale walory estetyczne, co czyni je produktem wartym uwagi.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark

Publikacje uzupełniające, które warto przeczytać

Jakie rolety do samochodu i przyczepy kempingowej?

Zobacz

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Miłośnicy wyjazdów i obozowania w przyczepach kempingowych na pewno mają zaplanowaną już nie jedną wyprawę. Wszyscy, którzy lubią właśnie...

Montaż rolet i żaluzji. Na co zwracać uwagę, czym się kierować przy jego wyborze?

Zobacz

Sposoby mocowania żaluzji na plastikowych oknach zależą od projektu, a także od celu, jaki ma zostać osiągnięty. Poziome i pionowe żaluzje, zwykle przymocowane…