Wczytuję dane...

Moskitiera – bardzo skuteczna ochrona przed komarami

średnia: 5.0  ocen: 1

Coraz częściej wiosna nie rozpieszcza. Pogoda jest bardzo zmienna: raz jest ciepło i świeci słońce, by za chwilę padał ulewny deszcz… A ciepła i deszczowa wiosna to gwarancja, że sezon letni spędzimy w towarzystwie małych i kłujących komarów. Tutaj znajdziesz sposób, jak się przed nimi uchronić – Sklep Olmark prezentuje moskitiery chroniące nas przed brzęczącymi owadami. Wykorzystując kupony rabatowe i promocje możesz zakupić je po znacznie niższych cenach.

Trochę historii moskitier

Siatka do moskitiery ramkowej

Słowo moskitiera pochodzi od hiszpańskiej nazwy komara – „mosquito”. Chociaż moskitiery znane są już od XVIII wieku i od dawna rozpowszechnione w krajach, w których choroby przenoszone przez komary stanowią duży problem, to w Polsce zyskały na popularności dopiero niedawno. A tymczasem jest to tani i dość skuteczny sposób na ochronę przed dokuczliwymi komarami, muszkami oraz innymi owadami latającymi.

Jak czyścić moskitiery

Moskitiery ramkowe dostępne w ofercie Olmark wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mogą zostać zamontowane w kilka minut tak na plastikowych, drewnianych, jak i aluminiowych ramach okiennych. W Polsce dostępne są, co prawda także zwykłe siatki przyklejane na rzepy, ale nie mogą się one równać trwałością i komfortem użytkowania z profesjonalnymi moskitierami ramkowymi dostępnymi w sklepie Olmark. Siatka wykonana ze specjalnych włókien nie brudzi się szybko, nie odkształca się pod wpływem intensywnego światła słonecznego i nie pochłania także wody podczas deszczowych dni. W związku z tym do czyszczenia wystarczy zwykła woda z kranu z niewielkim dodatkiem mydła. Najważniejsze jednak, że moskitiery ramkowe dostępne w sklepie wystroj-okien.pl nie zakłócają swobodnego przepływu powietrza. To szczególnie ważne podczas upalnych, letnich dni.

Dlaczego warto używać moskitier?

Prosty, nieinwazyjny montaż to nie jedyne zalety moskitier ramkowych. Każdy egzemplarz przygotowywany jest na indywidualne życzenie klienta, dzięki czemu nie ma on problemów z dopasowaniem zamówionej moskitiery do ramy okna. Ponadto szeroki wybór kolorów ramki moskitiery sprawia, że idealnie wtopi się otoczenie i stanie się niemal niewidoczna. Zabezpiecz się przed uciążliwymi komarami i muszkami w prosty i skuteczny sposób – kupując moskitierę!

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark

Publikacje uzupełniające, które warto przeczytać

Rolety i okna dachowe (połaciowe) - co warto nich wiedzieć?

Zobacz

Przed zakupem warto sprawdzić, czy ich montaż jest w naszym domu możliwy oraz dowiedzieć się więcej na temat ich zalet i wad. Oto kilka informacji, które mogą okazać się...

Jak efektywnie urządzić małe wnętrza? Kilka sprawdzonych sposobów.

Zobacz

Jest na to kilka sprawdzonych metod. Kluczem są przede wszystkim meble. Najważniejsze jest to aby nie tylko spełniały swoją funkcję ale również były ozdobą. Dlatego wybierając wyposażenie do naszych czterech kątów postawmy na sprawdzone salony…